Muhabbet Kuş Vitamin

Silablgn

Kuşum birkaç gündür ishal . ishali bir türlü geçmedi petshop paws medic diye bir markanın bağırsak düzenleyicisini verdi kullanan varmı ben pek emin olamadım kullanmalımıyım bir zarar vermez heralde dimi

1 CEVAP

KimJeongguk

Petshotan vitamin temin etmenizi önermem. Kuşlarla ilgilenen bir veteriner varsa çevrenizde onlardan temin edin bu vitaminleri. Petshoptakiler genelde işe yaramayan neredeyse renkli su gibi vitaminler oluyor.