Merhaba Kedimin Fotosu Kalmış Kazanacakken Bu Nasıl Oluyor

Kim bunu neden yaptırdı söylesin bana aklın da ne vardı da yaptırdı ben kimin yaptırdığını tahmin ediyorum az çok peki bu nasıl oluyor kedimin yarışma fotosu kaldırılıyor kazanacak iken biri lütfen açıklasın bu durumu ne yapa bilirim ? :( :((

7 CEVAP

zuhall

görseliniz çalıntı olduğu için olabilir mi acaba? bi düşünün derim..

link

deniz_berkan

tam olarak ne oldu ? çünkü benim başımada geldi zamanında 1.ken 10.sıralara düşürüldü :)

onuralpaslan

@cansucomgmailcom yarışmanın kurallarını okumanı tavsiye ediyorum eğer bir pet iniz var ise kurallar dahilinde tekrardan deneyin :)

Kedi benim değil arkadaşımın arkadaşı attı bana bende paylaştım bilmiyordum YEMİN EDERİM çalıntı olduğunu özür dilerim herkesten o zaman :(

İyi oldu atmanız zuhall

Kedi benim değil arkadaşımın arkadaşı attı bende bilmiyordum çalıntı olduğunu aradım dedim neden çalıntı foto attın diye atmadım diye bir de üste çıktı bilsem paylaşmazdım

Kaldırdım zaten haksız kazanç olmasın