Acil!!!

Duranlar10

Havalar soğudu ve sokak hayvanları yemek bulamiyorlar yani youtube de sokak kedi ve köpeklere yardim eden bir adam var Abdulkadir kutlu diye bir kanili var sokak kedileri sokak köpeklerin yemek veriyor onların hayatını kurtariyor. Abdulkadir kutlu ya abone olabilir misiniz lütfen.TEŞEKKÜRLER

4 CEVAP

ursaminor

Bunun neresi acil acaba? Abone olduğumuzda ivedi bir şekilde ne değişecek?
Acil olan şeyler kedim/köpeğim doğuruyor/kusuyor/ishal/bir yerine bir şey battı kanıyor/gözü kapandı vs. olabilir.
Ama abone olun çok acil denemez.
"Önemli bir rica" diyebilirsiniz belki.
Ama bu acil bir durum değil...

Reyyanhan

Başlık olmamış evet ;) Abdülkadir kutlu yu şahsen tanıyor ve çok taktir ediyorum . Kendisini disarda kalmış canlılara adamış bir adam. Başka bir dünyası yok ♡♡♡

Anonymus827062

Sinem abla aslında arkadaş şunu anlatmak istemiş. Bu arkadasa abone olun videolarini takip edin daha çok kazanmasına vesile olun. O da hayvanlar için daha fazla bütçe elde etmis olsun. Acil demesi bu sebeple ve daha DİKKAT ÇEKİCİ bir başlık olmuş. Şahsen acıl başlığını gormeseydim soruya giriş yapmayacaktim belki de;) gelelim arkadaşım sana yapılan yoruma cevap verirken büyüklerine karşı biraz daha saygılı yaklaşım gösterirseniz isteğiniz de daha cok talep görür. Sadece senin için değil burada bir çoğu böyle karşınıza gelen herkes sizin yasitiniz değil bunu unutmayın;)

Duranlar10

Aklıma tek acil geldi ve videosunu izlerseniz görürsünüz acil mi değil mi