Tahminin 2 Günlük

Ozge1720

Tahminim 2 günlük yavru kumru balkonumuza düşmüş gözleri daha acilmamis beslemek icin su ile cici bebe biskuvusini karıştirim şırınga yardimiyla yavruya icirdim simdi çorabin icine koyup peteğin önüne koydum. Fakat kac dakika kaç saat aralikla yemek yedirecegimi bilmiyorum yardimci olabilirseniz sevinirimm..

3 CEVAP

Ozge1720

Çok teşekkür ederim :)

akitalove

Bende serce yavrulari buluyordum bu kadar kucuk olmuyordu bazilari ama ben 2 saatte bir veriyodum yine de siz saatde 1 verin

YasaYasa

Siz her saat kontrol edin zaten toksa acmaz agzini balkona da cok koymayan karga gibi kuslar alip yiyor onlari