Instagram Sayfa İsmi

Feronia

Anket

bon_ap.pet.ite
(2 oy)
diy.petcare
(2 oy)
pawfection
(16 oy)
healthypaws
(12 oy)
recipeofwild
(3 oy)
Diğer (yanıtlarda)
(8 oy)
Toplam (43 oy)

Sizce hangi isim daha uygun?

31 CEVAP

ursaminor

Rawsome&Pawsome da iyiymiş evet :)

pongul

tasteofthewild'ı çok andırıyor ama olabilir ...

goknur

Bana kalirsa turkce yapmak daha saglikli. Herkese hitap edebilmesi acisindan

Feronia

@girlsgoneraw diye bir hesap vardı, ondan özenti gibi olmaz mı ki :/ çok beğendim ama.

dilex

Healtypaws daha kalici akilda,noktasi virgulu yok.

Tugbabilginer

Benim oğlumun instagram sayfası cikobeyyyy :)

zeynepgurgen

Pawfection kulağa çok hoş geliyor ve akılda kalıcı. Noktası, alt tiresi vs yok ve gayet net. Beğendim. :)

Feronia

Pawsofnature?

Benim1kedimvar

Bence de türkce olması daha iyi olur

Feronia

Son önerilerin hepsine bayıldım ama "pedible" bir başka hoşuma gitti. Sinem ablanın cevanını sabırsızlıkla bekliyordum. :)

Feronia

Rawsome&pawsome

pongul

pawsgonewild

pongul

hayır skid row'un youth gone wild şarkısından esinlendim. güzel şarkıdır.

Feronia

Pawfection adında hesap zaten varmış :(

eltarcin

Noktası virgülü olmasa daha iyi olur, akılda kalıcı olması adına... Pawfection güzelmiş. Keşke olmasaymış :( Aklıma sen karar vermeden isim gelirse söylerim :))