Reflex Aliyorum Mama Kalitesi Nasil Sizce

Kalitesi düşük mü degilmi bilemedim.kedimde suan mantari var yavas yavaa geciyor ilac sürüyorum ama tüy dokumu hala cok takviye kullaniyorum mama olarak reflex nasil

18 CEVAP

Bebim burda toptancim var bu iyi marka mamalardan hangisi var sorayim.sanirim sanabelle var ben reflexi sanabelleyle karistiriyordum ban somonlu balikli lazim mantara iyi geliyormuş tavuklu aman uzak durun mantari azdirir dedi veteriner

IIREMMM

N&D ocean serisini deneyebilirsiniz o zaman bir de N&D narlı-somonlu var biz de onu kullanıyoruz sadece düşük tahıllı olmasına dikkat edin bir de kısırsa kediniz N&D kısır mamalarda neutered olarak yazıyor alışılmışın dışında sterilised şeklinde değil ona dikkat edin kafanız karışmasın neutered ibaresini görünce

Melisao

Ben sokak kedilerine reflex kullaniyorum, vetler kullanmanizi önermez içerigi kötüdür benim kizim zaten kuru mama yemez yani Bende önermiyorum.