Kedimin Kakasinda Kaka Var

Miapoy

Kedim ishal ikidir kakasinda kan var sorun ne olabilir kan disinda farkli belirti yok

20 CEVAP

LilaMiaLuna

Whiskas çok kötü bir mama, sokak kedilerine bile vermiyorum. Lütfen değiştirin

kang14

Baya sevmesi iyi mama anlamına gelmiyor. Ben sokaktakilere alırken bile uygun fiyatlı ama içeriği de daha iyi olanlardan alıyorum. Bizim sokak kedimiz kedi nezlesi sonrası kanlı kaka yaptı aynı sizin ki gibiydi kakası.Hemogram yapıldı ayrıca paraziti de var dendi. Kaka resmini ilgili veterinize atabilirsiniz öncelikle.İç dış parazit yaptık ve kan 2 gün sonra gitti kakasından

KimJeongguk

Market maması faciası. Lütfen mamalarını kullanmayı bırakın ve hemen kaliteli bir mamaya geçişinizi sağlayın. Belki veterinerden sonra ilaçlı mamaya bile geçebilirsiniz mecburen ve bu ilaçlı mamalar çok ama çok pahalı. Whiskas, Felix vb. ucuz market mamalarıyla beslediğinizde sonuç bu oluyor. Mama parasından kaçarsanız tonlarca veteriner parası vurur sizi.

Arjinn

Bağırsaklarında parazit olabilir, bağırsak enfeksiyonu olabilir bunlar ishal yapar. Uzun süren ishal durumlarında da bağırsak tahriş olur ve kanama olabilir. Kesinlikle veteriner hekime gitmelisiniz.

IIREMMM

Whiskas,Felix gibi mamalar başlı başına kanlı ishal sebebi olabiliyor zaten belki de bu durumun tek sebebi kullandığınız mama:( bence de bir an önce değiştirin eğer bütçeniz çok uygun değilse en kötü proplan, royal canin,felicia falan alın whiskastan kat kat daha iyidir

nidaxu

acil veterinere götürmelisiniz

Arjinn

Birde kanlı ishal maalesef gençlik hastalığının da bir belirtisi

Cemalchief

Mama degistirdiniz mi, farkli bir yiyecek verdiniz mi ya da bulup yemis olabilir mi?

Miapoy

Tavukluydu simdi whiskas sigirli dolgulu tanecikler olanini aldim baya sevdi

Miapoy

Cok teşekkür ederim hepinize cok yeniyim kedi bakimi icin ogrenmem gereken cok sey var sanirim mamasini degistircem hemen

Gamzecs

kanlı ishal olmuş bence acilen veterinere gidin ve kullandığınız mamayı derhal değiştirin

KimJeongguk

Friskies de market mamasıdır. Kaliteli mama arıyorsanız N&D, Proplan, Hill's, Royal Canin, Advance, Acana, Orijen gibi üst segment mamalardan kullanmalısınız. Bu mamaları online alışveriş sitelerinden veya petshoplardan temin edebilirsiniz. Bazı Petshoplar istediğiniz mamayı pahalıdır diye vermeyip kendi direttirdikleri mamayı aldırmaya çalışıyor sakın onların önerdiği mamayı almayın böyle bir durum yaşarsanız. Dediğim markaların mamalarından kullanabilirsiniz ama acilen iyi bir mamaya geçmelisiniz.

Miapoy

Purina friskies nasil kaliteli mama midir

Cemalchief

Kanka sindirim icin en güzel mama proplandır bence ishal kullananlarda sindirim sorunu yasamaz genelde, bahsettiginiz mama purina nin alt segment maması sizin, proplanda en ust segmenti

cat_expert

ishal mama kaynaklı olabilir ama kaka da kan olması farklı bir soruna işaret, veteriner kliniğine başvurmanız gerekiyor en hızlı şekilde.