Güvercin Ötmüyor Yem Yemiyor

AnL77

1 gün önce 1cift güvercin aldım yuvam büyük gayet rahat ve ferah yemlik ve sulukları yanlarında ama sağlıkları iyi sorun yok ama yem az yiyorlar yem yerken hiç görmedim kursakları çok az dolu ve normalde erkek ötmesi lazım yuva içinde eve getirirken öten güvercin kümese girince sustu ötmüyor acaba bir sorun varmıdır yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

misqq

Alışma sürecinde olabilir hasta değiller ise. Prebiyotik ve vitamin takviyesi vermenizi tavsiye ederim