Kuşumun Göbeğine Ne Olmuş

Hasretbostn

Kedim bugün kuşuma saldırdı kuş son anda kaçtı ama göbeğine bişey olmuş çok üzgünüm korkak olduğu için ele gelmiyor yarın veterinere gidicez acaba veterinerler eline alabilirmi biz ele zor aldığımız için birşey yapamıyoruz

2 CEVAP

aslihan_e

Isırmış ve kanatmış gibi görünüyor. Bizim kuşa sokakta baktığımız kedi içeri dalıp böyle yapmıştı. İltihap kapmaması için merhem sürülmesi gerek. Veteriner tutup sürebilir. Bizim kuş iyileşmişti hem de daha küçük muhabbet kuşuydu. Sizinki de iyileşir inşallah.

Hasretbostn

Kanatmış olamaz çünkü kan yoktu etrafta gözümün önünde saldırdı ama kuş kaçınca kan falan yoktu