Mesajlarla Rahatsız Ediliyorum

GzdeAkbuz

Bir süredir siteye girmemiştim bugün bir baktım mesajlarımda bildirim yanıp sönüyor gerekli bir konu sanmıştım hani hayvanı hakkında danışmak istediği bir konu için yazan olmuştur falan diye düşündüm ama alakasız bir konuya giriş şekli içeren mesajlarla karşılaştım
Arkadaşlar bu mesajlardan başka herhangi birinize atıldımı yoksa ben kuruntumu yapıyorum bana bir yardımcı olursanız sevinirim
Açıkçası tedirgin oldum cevap verme gereği duymadım bu yüzden belki niyeti iyidir ama böyle bir darlama şekli olamaz almamalı bence
Kendisini böyle bana çok yanlış anlamama sebebiyet verdi
Adı Emre_can_90 olan şahıs birkaç saniye arayla habire aynı soruyu içeren mesajlar atıp durmuş
Kendisinin de konuşmak istediği neyse bunu görürse eğer buraya cevap olarak yazabilir derdi neymiş

6 CEVAP

GzdeAkbuz

Petlebi tarafından hem aranmış olup hem de mail adresime bu konuyla alakalı dönüş yapıldı arkadaşlar mesajları gönderen kişinin siteden uzaklaştırılmış olduğunu bildirdiler ilgileri için Petlebiye teşekkür ediyorum
Sizlerdende eğer aynı durumu yaşarsanız çekinmeden ifşalamanızı rica ediyorum arkadaşlar hiç korkmadan paylaşabilirsiniz sıkıntı yaşıyorsanız

Cennet29

Benim profilimde fotografım bile yok ama buna rağmen yazıyorlar. Hatta en son fotograf yarışmasında kedisinin bir kaç fotosunu beğendim diye bundan yüz bulup evli olan biri msj yazmıştı. Arkadaşlar yani burdan bile kendinize nasıl pay çıkarabiliyosunuz.Umarım bu yazımı görüp utanır. Rezil zavallı

user031202

Uygulamayı bu amaçla kullanan insanların olması çok üzücü

Edasahinbay

Buraya fotoğraf atamadığım İçin sadece söylüyorum aynı şey benim başıma da geldi aynı şeyi sordu ne konuda ? Yazdım en sevdiğim hayvanı sordu sonra anladım ve mesaja hiç geri dönmedim yani çok kötü gerçekten ben de ilk başta çok kötü hissettim umarım utanırdın her kimsen

selinay41

hasta ruhlu insanlar her yerde maalesef,petlebi çok iyi yapmış

junie

Şaka gibi gerçekten ya evcil hayvan platformundan birini taciz ederek ne gibi bir olumlu dönüş bekliyorlar ve nereden geliyor bu cesaret. Petlebiyi de tebrik ederim gerekeni yapmış keşke sadece siteden değil hayattan da uzaklaştırabilsek.