Sahibi Köpek İle İlgilenmiyor

Baliminannesii

Merhaba bayramda babanneme gitmiştim. Yan komşunun köpeği sürekli havlıyordu. Meğer sahipleri o evde yaşamıyormuş arada bir gelip köpeği gezdirip gidiyorlarmış. Köpeği bağladıkları yer beton ve önünde mama yoktu. Kuru ekmek ve domates vardı. Köpeğe yaklaşınca havlıyor ve hırlıyor insan görmediği için iyice hırçınlaşmış. Kaldığı yer dışarıya bakmıyor kapı var. Bu konuda başıma bela almadan ne yapabilirim. Babanneme bulaşmalarını istemiyorum kendisi yaşlı. Tavsiyeniz nedir durumuna üzüldüm.

2 CEVAP

Baliminannesii

Güncel

ugurcil

Hayvan hakları derneklerinden biriyle iletişime geçebilrsiniz. Sizi zor duruma sokmadan o çocuğu kurtaracaklardır.
Ayrıca domates şeker içerir, hayvanlar konusunda bilinçsiz ve sorumsuz insanlar cezasız kalmamalı.