Havalı Tüfekle Kedi Vuruldu

Bgmd

İki yıldır etle tırnak gibi olduğumuz stres olmasın diye doğduğu bahçesini ona yuva yaptığımız iki yıldır bu deprem şartlarında dahi bir öğün aç bırakmadığımız 6 kiloluk sapasağlam kedimizi havalı tüfekle vurdular. Bölgede kamera olmadığı için kanıt sunamıyoruz. Bebeğimiz yoğun bakımda ona dua edin lütfen ve twitterda sesimizin duyulmasını sağlayın. Havalı tüfek yasaklansın.

4 CEVAP

huqi

Bu hayvanların çektiği nedir ya
Harbiden bu ülkedeki adaletsizlik kahrediyor beni, bunu yapan cani bulunsa bile alacağı ceza ne ki?
Eskiden direkt para cezasıyla kurtuluyorlardı şimdi de sadece bir sene hapis yatıp çıkıyorlar.
Siz yine de twitter da duyurmaya devam edin, umarım bulunur😔

Cennet29

🥺🥺🥺

Sezgek

Allahım bu nasıl caniliktir ya yapan gün yüzü göremesin inşlh 😢

dilanbulent

Şu vicdansızlığı yapanların umarım hayatları boyunca yüzleri gülmez, allah belalarını versin.