1 Ayda %50 Zam Nedir ??

06MARS

1 ay önce 1.5 kg mama 200₺ iken şimdi 320₺ olmuş çoğu ürüne %50 civarında zam gelmiş yani şaka mı bu 1 ayda ne değişti %50 zam oranı yansıdı ürünlere vergi geldi haberim mi yok ithalatta problem mi var daha önceki fiyatları zaten geçtim ama öncede hiç değilse %10-15 geliyordu kendimizi bir şekilde avutuyorduk 5-6 ayda bir zam yapılıyordu şimdi ayda bir zam ve oranıda artmış yazık gerçekten çok yazık

10 CEVAP

simbakedi

seçim günü çok şey yapmak istemiyorum ama sebebi belli :')

Snzlc

insanlar nasıl olsa zamlara alıştı deyip ayda bir fiyat arttırıyorlar resmen başka açıklaması olduğunu zannetmiyorum

dilanbulent

simbakedi ile aynı düşünceleri paylaşıyorum :D

ozanesk

Yeni konu açmamak için buraya yazayım.

Farmina grubu ( N&D ve Matisse )'ye 23 Haziran, Hill's ürünlerine 26 Haziran, Royal Canin'de 12 Temmuz'da zam geçişi olacak. Petlebi daha bir önceki ND zammını tam yansıtmamıştı, fiyatlar fena uçacak...

Minminik

Sormayin 2 ay once 3 kg aldigim mamayi ayni fiyata bu ay 1,5kg alabiliyorum
Hills kabiz yapiyor diye bir ust segment baktim 1 kg 600 tl olmus mamanin
Secim gunu bende cok konusmak istemiyorum ama artik yeter millet cebini doldurcak diye biz ac kaldik senelerdir

LilaMiaLuna

Dilanbulet ve simbakediye katılıyorum,
Sonuçlar belli artık yapacak bir şey kalmadı maalesef

Sueda1234

Hills mamadan mı bahsediyorsunuz bende görünce şaşırdım

selinay41

bugün hesabını soracağız sjsjjs

Bence kafalarına göre zam yapıyorlar insaf

selinay41

%100 zam gelir artık