Kedimin Bacaginda Yara Cikti, Ne Olabilir?

blckrm

kedimin arka bacağında büyük yarayı fark edince veterine götürdüm mantar zannettim ama değil dedi, bir şey batmış çıkmış olabilir dedi ama şimdi ikinci(küçük) yarayı fark edince şühelendim. batma değil de başka bir şey olabilir mi?

4 CEVAP

SerraYanmaz

Bı şeye stres olduklarında ya da onunla ilgilenmediğinizde kedini ısırarak yalamaya başlıyor tabi kedinin karakteriyle alakalı ya da siz bir şeye stres olduysaniz uzulduyseniz sinirlendiyseniz de yapabiliyor ben de sadece bir kedimde yaşıyorum bunu

Sezgek

Kediniz de %99 ihtimal alerji var filtrele kısmı alerji yazıp aratırsanız çok fazla başlık ve cvp bulabilirsiniz geçmiş olsun

alerjidir muhtemelen gene de vetten öğrenin ama benim kedimde de var arka bacaklarının arkası yaralanır hep kortizon da 1 2 ay idare ediyor sürekli de ilaç alsın istemiyorum vücuduna. tavuk alerjisi var tavuklu üriner yiyor bol su alsın diye sevdiği yaş mamaları su ekleyerek veriyorum bunlar da tavuklu genelde. yani sürekli kristalin yalanabilir balmlarla iyileştirerek geçiyor hayatımıs maalesef :')