Kuşumun Burnu Kararıp Şişti

FBC

Kuşum yaklaşık bir buçuk iki yaşlarında. Bir iki gün önce meyve yedirirken burnunun bu şekilde kararıp sistigini gördüm. Burun deliği kapanmış ve orası sertleşmiş yumuşak bir dokusu yok. Üniversiteye gidip geldiğim için tam olarak ne zamandan beri tıkalı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

1 CEVAP

aslihan_e

Veterinere götürmelisiniz, mantar olabilir bir ihtimal. Burdan kimse bir şey diyemez. Bu veterinerlik bir sorun.