Kuşun Kanatlarının Uçları Düştü

kedimedisever

Uç kısımları düştü kediden korkmuş kedi zarar verdi sanırım bir şeyi yok ama kanatlarının uçları düşmüş şuan uçamıyor. Tekrar uzar mı o kanatlar

2 CEVAP

byzkpln

Aminosol vitamin alın. Yarım suluğa 2 damla damlatın 2 günde bir bu uygulamayı yapın ve günlük suyunu tazeleyin. Hemen çıkacaktır tüyleri

aslihan_e

Kökten düştüğü için uzar, kesilseydi yenisinin çıkması çok zor olurdu. Ani yüksek strese bağlı düşmüşler sanırım yoksa hepsini koparması zor olurdu, belki de tüy değişim vakti de geldiği için kolay döküldüler. Vitamin takviyesi yanında taze meyve vermeyi de ihmal etmeyin. Geçmiş olsun.