Kuşumun Gözlerinde Sulanma Neden Oluyor?

sezerk3

Merhaba muhabbet kuşumun gözlerinde sulanma oluyor nedeni nedir sizce? Ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Bu tür enfeksiyonlar, kuşun bağışıklık sisteminin zayıflaması, stres, kirli kafes koşulları veya diğer enfekte kuşlarla temas sonucunda oluşabilir.Veteriner hekim desteği almanızı tavsiye ederim.İstanbul avrupa yakasında yaşıyorsanız Küçükçekmece Veteriner Kliniği ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.Hekim yüksek ihtimal antibiyotik tedavisi ile sorunu çözecektir.

sezerk3

Dediğin kliniğin adresi ney tam olarak

Sitesine burdan ulaşabilirsin.