Soru- Cevap Konusu

deniz_berkan

Arkadaşlar dikkatimi çekmekte genellikle yeni üyeler eski sorulara cevap yazıyor ilgi ve alakanıza bir lafım yok ama ACİL durumda olan arkadaşların güncel soruları alt sıralara inip yardımcı olmakta zaman kaybediyoruz. Bu konuda duyarlı olursak sevinirim ( eski sorulara özelden mesaj atıp destek olunabilir sadece bir fikir bu ) .
Teşekkürler.

5 CEVAP

akitalove

Valla en son burda sizinde yorumlaştgniz (isim vermek istemiyorum ama siz biliyorsunuz zaten) petlebiye sikayet maili attim aradilar dikkate alindigini soylediler bana fakat hâla petlebiden banlanmadı o kişi.

Reyaura

Kedimin gozunde yaş vardi sorusuna eskiden sokakta mama yiyemedigini bunu hatirlayip ağlamış olabilicegini yazan biri vardi onu bamlamislar sanirim bu ara yorum yapmiyor :D

Sutunannesi

Birde herkes birbirine saygı çerçevesi içerisinde cevap verse burası ne güzel bir yer olur değil mi :)) üslubu yanlış olan kırıcı ters konuşan bir çok arkadaşımız var. Bazen tepki gösterilmesi gereken konular oluyor orada zaten hepimiz tepki gösteriyoruz ama ota çimene höt höt cevap veren arkadaşlar da var üstelik güzel bir üslupla bu cevapları neden verdiklerini sorguladığımda Petlebi yorumlarımı siliyor oysa yanlış olanı saygı çerçevesi içerisinde düzeltmek istiyorum. Burası birbirimize sinir stres atabileceğimiz bir ortam değil sanırım yeni ve eski arkadaşlarımızın da buna biraz dikkat etmesi gerekli :))) burası çok daha sevgi patili bir site haline gelebilir

akitalove

@Sutunannesi burda kimse kimseye zaten höt demiyor bazılarına yapmamalısınız desekte (sonucta benim hayvanim boyle yapsam zarar gorurmu veya yapmaliyi miyim) gibi sorular soruyolar ve onerilmez yapilmamali dendigi halde yapildigi icin insan haliyle sinirleniyor cunku zaten burda kimse hic kimsenin hayvani zarar gorsun istemez cunku zaten buraya üye olan çogu kisi bir hayvansever. Ama tabi boyle dalga gecer gibi soruları veya cevaplari gördükce insan ister istemez hakaret olarak algiladigimiz icin höt veya dıt diyoruz ben bile bazen heleki cevaplara dayanamiyorum ve hakaret etmemek icin kendimi zor tutuyorum. Allah hepsinin müstahakini versin davul etsin bisey demiyorum.baska :D

Breda

Ayni konu hakkinda bende yazdigimda adam aninda gelip piskin piskin sikayetinizi petlebiye ilettiniz mi demisti..