Güvercin İle İlgili Soru

DEMET92

Merhabalar;
biraz önce annem yolda hareketsiz bir güvercin görmüş. kanadı kırık sanıp veterinere götürdü. veteriner herhangi bir kırık filan yok, belki iç hastalığı vardır belkide aç kalmıştır demiş. eve götürüp kedi mamasını biraz ıslatıp yemesini sağlayın demiş?
bilgisi olan varsa yazabilir mi? ne yapmalıyız? :(

10 CEVAP

akitalove

Kedi maması derken ? Kuş vitamini kullanin yem yemezse bebek büsküvisini suyla yumuşatıp şırıngayla yedirin

akitalove

Biraz sallamış açıkcası o veteriner

guineapigela

öldü mu ???// :( ya bende tam bir şey yazacaktım soyle yap filan yazacaktım baktım öldüğünü yazmıssın :(( çok üzüldüm

bsecnl

üniversite hastanesine götürmeniz daha iyi sonuç verir

DEMET92

Veteriner kedi baktığımızı öğrenince kedi maması kurusunu ıslat ver demiş

DEMET92

Şırıngayla su verdim. Ayakta bile duramıyor şuan. Bu saattede ne yapacağımı bilemiyorum. Yardım lütfen:(

DEMET92

Yardım lütfen ölüyor

DEMET92

Öldü :(

DEMET92

Aynen kucağımda öldü

sibelkkkk

Arkadaşlar merhaba anlar topar üye oldum inş yardımcı olabilirsiniz 3 haftalık güvercin yavruları apartman boşluğumuzda ve hergün izliyorum bugün güvercin 2 yavrusunu sabah besledi ve akşam geldi yavrularını uzaktan izliyor beslemiyor öylece 1 metre tepeden yavrularına bakıyor neden yanlarına gitmiyor beslemiyor bırakacak mı benim yapmam gereken birşey var mı acil