Burdurda Yasiyorum Ve Evde Beslebilecek Cins Bulamiyorum (Barinaklarda, İnternette Fln) İl Disindan

kopek nerden bulabilirim

2 CEVAP

Alika

Evde beslenebilecek cins bulamıyorum konusunu biraz daha açabilir misiniz?
evimde 2 kedi bir köpek var ve köpeğim şuan yavru olmasına rağmen devasa bir ırk ve evde gayet mutlu mesuduz. Tuvaleti ve benzeri konular için evde bakmaya uygun ırk diyorsanız hepsi dışkılama yapmaktalar, bu sebebe uygun bir ırk malesef yok. Büyüklük açısından diyorsanız sitelerden bir dünya dolanan yavru köpek mevcut, büyüklü küçüklü ırk. Safkan arıyorsanız pek bulamayabilirsiniz, safkan bir cinsin başka bir cins ile birleşmesine özen gösterecek kişiler olsalardı zaten sokağa bırakmakta da aynı özeni gösterirlerdi. Eve uygun değil kendinize uygun bir köpek bakmalısınız. Birde iklim koşullarınıza, elbette her köpek size aynı sevgiyi aynı sevecenliği gösterecektir (Kendi karakterince) Kendinize uygun diyede ekvator sıcaklığında bir çin aslanı, sibirya kurdu vb soğuk iklim hayvanlarına yanaşmayın. Sizin sevginiz elbette en önemli fakat yaşaması için gerekli olan 2 3 ana özellikte onlar için hayati önem.
Umarım bulduğunuzun haberini de buralarda görmüş oluruz.
Arayışınızda kolaylıklar dilerim.

bsecnl

internette bulamıyorsanız hiç bir yerde bulamazsınız