Muhabbet Kuşum Hasta Sanırım

DeryaSalih

Merhaba;muhabbet kuşu son zamanlarda sıvı dışkı yapıyor.açık yeşil bazen de aşırı sıvı oluyor. Ayrıca kuşu aldığım yerdeki yetkili kuşun astım olduğunu söyledi. Yeni aldım. Onlardan kaynaklı olacabileceğini ifade etti. Sıcak tutum apex axtım veriyorum. 3 gündür devam ediyorum. Ötmesinde,canlı olmasında,iştahında hiç problem yok. Dal darı,yulaf,sade yem falan yiyor.
İshali neden su gibi devam ediyor ve gerçekten astım mı anlayamadım.Ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Elifoo

Bizim Rubik de bazen boyle yapiyor yemegini suyunu ve vitaminini eksik etmeyin duzelir insallah, kusta astimi ilk kez duyuyorum

DeryaSalih

Bilmiyorum hala iyi olmadı. Yemesinde falan hiç problem yok. Ama anlamadım

akitalove

Astımla isalin alakasi yokki astim olsa tuhaf sesler cikarabilir kuşunuz üşütmüs de olabilir yem yemesinde su icmesinde birsey yoksa 1 hafta icinde veya 10 gun icerisinde duzelir sıcak tutmaya devam edin bu surecte ilgiyi eksik etmeyin

akitalove

Petshoplar boyleedir insanlari kandirmaya bayilirlar