Acil Nasıl Bir Yol İzleyeceğim

denizbaliik

Arkadaşlar merhaba, bu sabah çok kötü bir sesle uyandım. Giriş katta oturduğum için sokaktaki sesler direk evimin içinde. Daha öncesinde yan tarafımda oturan ailenin çocuğunu elinde sopayla sokak canlarını korkuttuğuna şahit oldum direk aldım elimden ve bağırdım birdaha görmeyeyim dedim annesiylede görüştüm bir daha yapmaz diye düşündüm. Bu sabah bir kadın geldi yeter artık hayvanları öldürüp öldürüp arkaya atmayın polis çağırıcam en sonuda dedi o uyardığım aileye. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü napacağım polis çağırsam ne yapabilir ya da nasıl bir yol izlicem bilmiyorum. Canım çok sıkıldı benim nerdeyse son paramla mama aldığım hayvanlarıma dokunuyolar ve belkide bunun bir cezası yok. Bana yardımcı olur musunuz ne yapabilirim

1 CEVAP

grsaras

Ya aileyle siz kendiniz uğraşacaksınız ya da polis çağıracaksınız.Bence ilk polisle işi çözmeye çalışın bir şeyler değişmezse kendi yöntemlerinizle çözün ama dikkat bu iş şiddetli kavgalara kadar varabilir.