Kuşumun Bir Sorunu Var Gibi.

SAKIZLAMIA

Anket

rahatsızlığı vardır
(1 oy)
normal
(0 oy)
bilemiyorum
(1 oy)
Toplam (2 oy)

bir sorunu var gibi. yemek neredeyse hiç yemiyor ama çok su içiyor. bir rahatsızlığı mı var yoksa normal mi. ben kedi konusunda daha uzman olduğum için bilemiyorum. rahatsızlığı varsa nedir. (dişi kuşum Pamuk)

2 CEVAP

Busratan

Kuşunuz hakkında ayrıntılı bilgi verebilirseniz yardımcı olunabilir bu bilgi maalesef yetersiz.
Meselâ yeni aldıysanız doğal böyle yapması fakat uzun suredir sizdeyse sıkıntı olabilir.

Pamuqum

Tüylerini kabartiyormu halsizlik varmı? Onun dışında verdiğiniz bilgilerden yola çıkarsak kuşunuzda büyük problem yok gibi. Emin olmak için elinizle yem vermeyi deneyin elinizden yiyecekmi