Sultan Papağanımda Ayak Problemi

Alparsbeg

Merhaba, 2 ay kadar once yavru olarak sahiplendigimiz sultan papaganının sonradan farkettiğimiz ayaklarının içe dönük olma durumu oldugunu farkettik, ve geri goturmeye de vicdanımız elvermedi. Engelli de olsa birlikte buyuruz dedik. veterinere goturmemize ragment muhtemelen iyileşmez dedi, ancak iyilesme icin ne yapabilecegimiz konusunda da yardımcı olmadılar; boyle bir durum ile karsılasan var mı? çözüm bulabildiniz mi?
tesekkurler

2 CEVAP

aslihan_e

Bu iyileşmez, yavruyken annesi üstüne bastırarak yatarsa ve zemin de sertse oluşabiliyor. Benim kuşumun biri yıllarca bu şekilde yaşadı, bir sorun olmadı. Ayakları çok kirli bu arada, hijyen problemi var sanırım. Bu şekilde kakalı olmaması gerek. El yakmayan ılık suya batırılmış pamuğu biraz bekleterek temizleyin ayaklarını.

Alparsbeg

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Uzucu ama olsun bizden biri artik.
Evet resimdeki gayri ihtiyari acil cekildi, buraya kaydolurken. 2gunde bazen hergun temizliyoruz
Tekrar nazik desteginize tesekkur ederim
Saygilar