Kuşum Ölecek Mi? :(

pelnztrk

Merhabalar, çok hareketli bir erkek muhabbet kuşum var bir anda böyle duruldu hareketsiz bi kuş olmaya başladı her sabah öten kuş bi iki gündür ötmüyor.
Hasta galiba bilemiyorum ayaklarında böyle yara çıktı katron yağına batırıyoruz kaç gündür birde içiriyoruz iyi geliyor çünkü hem içini temizler hem ayağına iyi gelir. Polivit diye bi şurup var bir iki kez ondan verdim ama aynı birde şimdi gagasını böyle açıp açıp kapıyor sanki konuşuyor gibi ama ses yok :(

4 CEVAP

aslihan_e

Ama o mantarssa boğaza da geçer, ağzını açıp kapatıyor diyorsunuz.

aslihan_e

Mantar mı oldu acaba, kanatlıdan anlayan bir veterinere götüremez misiniz?

aslihan_e

Ya da en azından şöyle kuş satan birileri falan da anlayabilir

pelnztrk

Henüz götürmedik sanki katron yağı iyi geliyor gibi kıyamam ayağını gagalıyor sanki bize gösterir gibi :( üzülüyorum