Kedimin Mama Fiyatı Çok Artmış Mama Önerisi?

Suraemir

Sanabelle kullanıyordum 2 haftada şaşırtıcı 320 liradan 450 olmuş 2 kgsu ben hep 2 kg alıyordum bana mama önerisi yapar mısınız? Değiştirmekte istemiyorum ama aradaki fark epey fazla

19 CEVAP

Suraemir

Fiyat yüksek diyorum siz nd ya da hills diyorsunuz şaşırtıcı.

gizmssahinn

Bence indirim bekleyebilirsiniz çok daha fazla artık oluyor yine az bile artmış. Bu sefer diğer aldığınız mama fiyatı da artınca sürekli mama değiştirmeniz gerekecek o zaman ve bu kedi için zararlı bir durum

Coconutbey

Nd ya da hills alabilirsiniz güzel mamalar

AhsenAise

Golosi ve obivan kullanıcı memnuniyeti olmayan mamalar, LaVital bazı kedilere çok iyi gelirken bazılarında sindirim sistemi sorunlarına yol açabiliyor, bonacibo iki yıl önce tüm kedilere harika geliyordu ,dışkı kıvamı olumlu ,kokusu yok ,tüy dökülmesi sıfıra iniyordu lakin son yıllarda fiyatlarını aşırı yükseltmeleri ne rağmen malzeme kalitesini bozdular ,şuan eski kullanıcılarını ishal ve kusma şikayetleri nedeniyle kaybetmiş durumdalar, felicia ise o fiyatı asla hak etmeyen bir mama,
Kendi kedimiz için son dönemde yaptığım araştırmalar neticesinde pronature daily mamaya karar verdim , henüz elime ulaşmadı ama yorumları olumlu,properformance i da araştırın
Dikkat etmenizi rica edeceğim tek husus hangi mama olursa olsun önce 1.5 kg paket alın ,kedinizin alışma süreci sonrasında keyifle tüketip/tuketmeyecegini dışkı,tüy, sağlığına etkilerini gözlemleyip sonrasında iyi gelen mamayı alınız
Happy cat gelfugel olanı da deneyebilirsiniz

Anonymus985465

10 kg olarak alnanızı öneriyoum.
Çünkü kalitesi düşük mamalar en başta böbrek yetmezliği olmak üzere çeşitli hastalıklara sebep oluyor.
Ve servet harcasakda kurtaramıyoruz.

Suraemir

Biri kısır biri değil ikiside 1 yaşında,spectrum aldım hamsili kızılcık özlü somonlu güzel yediler kaka normal iştahları iyi eski mama ile karıştırıp veriyorum sade de verdim yediler biraz bütçem düzelene kadar bununla ilerleyeceğim içeriği çokta aman aman kötü değil ya,2 kg alabiliyorum ben hem koyacak yerim yok hemde 15 gün gidiyor en azından fazla param yok toplu para geçmiyor elime şuan ya da yetmiyor desek daha doğru

Hiils denedik Exclusion ve Optimeal deneyebilirsiniz

Gamzecs

bozita var düşük fiyat olarak şuan ki fiyatı nedir bilmiyorum ama aklıma bu geldi

Gamzecs

bozita var düşük fiyat olarak şuan ki fiyatı nedir bilmiyorum ama aklıma bu geldi

Venusss0

Felicia uygun fiyatlı bir mama bakabilirsiniz

salihaondag8

Bonacibo felicia markalar güzel içerikli uygun fiyatlı kaliteli mamalar kısır yetişkin erkek kedime bu iki markayı dönüşümlü kullanıyorum tavuklu sevdiği için severek yiyor ve bir sıkıntı yaşamadım deneyebilirsiniz fiyatı uygun yani çok yüksek markalar alamıyorsanız bu iki marka olabilir inşallah karar ne verirseniz bizimlede paylaşırsanız sevinirim benimde maddi durumum pek iyi değil p yüzden bu markaları veriyorum değilse diğerlerine bütçem yetmiyor tabiki iyilerini kullanmak kediniz için daha iyi olacaktır ama bu şartlarda yapacak birşey yok 🤗

Suraemir

Felicia denesem mi diye düşündüm ya da obivan,la vital,golosi(golosinin 7,5 kg dan aşağısını göremedim),

Suraemir

İndirim bekleyemem mamam bitiyor zaten stok yapabilecek bütçeye sahip değilim

salihaondag8

@suraemir ben kısır yetişkin erkek kedime felicia ve bonacibo dönüşümlü kullanıyorum tavuklu mamalar sevdiği ve bütçeme uygun oldugu için kedim feliciayi daha severek yedi ama yinede iki markada uygun fiyatlı güzel içerikli kaliteli ben bir sıkıntı yaşamadım severek yedi komşumuz kısır yetişkin erkek kedisine lavital kullanıyor kuzulu olanini severek yiyor ve bir sıkıntı yaşamadı onuda deneyebilirsiniz kediler genelde severek yiyor golosi ve obivan markaları duydum ama denemedim yine o markaları kullanıp deneyen arkadaşlar fikir verecektir inşallah faydam olmustir ben bu şekilde kullanıyorum 🤗

tengrist

Selam, Şuraya bir bakın isterseniz bütçenize uygun içeriği temiz bir mama bulabilirsiniz belki. orta segment mamalarda en kaliteli içerik şu an stoklarda yok gibi ama farklı bir yerden bulabilirseniz Mystic'e ait bence, fiyat performans açısından da çok başarılı kullandığınız mamadan da çok daha uygun gibi.