Selimiye Hayvan Hastanesi Kapatılmasın.

Amedsoner

Arkadaşlar Anadolu yakasının tek hayvan hastanesi kapatılıyor. Özel klinikler kadar imkânı olmasa da öğrenci ve orta sınıfın severek kullandığı hastane saçma sapan nedenlerle kapatılıyor. Anadolu yakasının bütün hayvanseverlerini özel kliniklere mecbur birakiyorlar. Fiyat politikası tamamen özel kliniklerin yarısıydı. Bu imkanı kaybetmek beni çok üzüyor. Lütfen sizde benim gibi BİMER den şikayet edin ve kapatılmasına karşı çıkın ! Hepinize teşekkürler.

2 CEVAP

Reyaura

Zaten kapanmış 30.03.2018 tarihinden itibaren resmi kapaniş yapmiş oyle yaziyor biz 4.ayin 23ündeyiz.

Amedsoner

Biraz geç haberim oldu. Sosyal medya kullanmadıgım için :( Çocukların da aşısı yeni geldi