Muhabbet Kuşum Tırnağını Koparıyor

I_sims_iz

Muhabbet kuşum 15 20 gün önce 2 tırnağını kopardı 10 gün boyunca her gun 2 tırnağını batikonladım ve krem sürdüm 10. Günün sonunda batikonlamayi biraktim bırakalı 1 hafta geçti bugün yine 1 tırnağını kopardı nedenini biliyor musunuz 3 nü de aynı ayağından koparmis

6 CEVAP

I_sims_iz

Muhabbet kusum 5 buçuk yaşında

Ebru-c

Kesinlikle bir veterinere götürüp baktırmalısın aksi takdir de zaten kan kaybından ölecek kuş. Daha önce hiç duymadım böyle bsey.

aslihan_e

Belki mantar gibi bir problem olduysa kaşınıyor olabilir veya strese girmiştir. Kendisinin kopardığını gördünüz mü? Bir yere takılıp kopmasın? Veterinere ya da kuştan anlayan, kuş besleyip satan uzman birine göstermelisiniz.

I_sims_iz

tırnaklarını koparmadan once tırnaklarını kopardığı ayağını havaya kaldırıyordu zaten İnternet'e araştırdığımda ağrıyan ayağının parmaklarını kopardıları yazıyordu ( cevaplarınız için teşekkür ederim)

I_sims_iz

tırnaklarını koparmadan once tırnaklarını kopardığı ayağını havaya kaldırıyordu zaten İnternet'e araştırdığımda ağrıyan ayağının parmaklarını kopardıları yazıyordu ( cevaplarınız için teşekkür ederim)

I_sims_iz

Bugün kuş besleyip satan bilgi sahibi birine sordum normal olduğunu söyledi kendi kuşları da bazen kopariyormus tırnaklarını