Kedilerimden Şikayetçi Olan Komşularım

KediNusi

Herkese iyi günler, bu sorunu hayvan sahiplerinin çoğu hatta hepsi yaşıyor diye düşünüyorum. Ben bahçeli bir sitede oturuyorum ve evimizin yakınlarından yeni doğurmuş kediyi ve yavrularını ve onları dövüp iten çocuklarla karşılaştım. Yavrulara bir şey olucak korkusundan yanıma aldım çünkü sevgili ebeveynleri bu çocuk daha diye hiç bir şey yapmıyorlardı. Bir ay geçti ve benim kedilerim sürekli bahçeye çıkmaya başladılar ve birinci katta yaşayan 3 aile kedilerim onlar yemek yerken yanında olmalarından rahatsız olduğunu dile getirdiler. Kedileri evde tutamıyorum ve sürekli bahçeye çıkmak istiyorlar. Aynı zamanda da site yöneticimizin sürekli havlayan köpeği şikayet edenlerin ise torunları sürekli ses yapıyorlar. Bunun için tek bir kez şikayetçi olmadım ki onların torunları yavrularımı dövdüğünde bile ses çıkarmadım sadece sessizce onları eve getirdim. Kedilerin evimize giriyor, kedilerinin ayaklatımın altında dolaşmasından rahatsız oluyor vs vs. Kedilerin çipi yok büyüdüklerinde kısırlaştırıp bahçeye geri koyacağım. Zaten evde durmak gibi niyetleri yok. Yardımcı olursanız ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teçekkürler 🫶

1 CEVAP

OnurSoft

Aşılarını yaptıysanız kimlihide varsa sorun olmaz herkese vicdan merhamet beklemek imkansız