Mama Fetişi Hatun

Şu mama fetişi hanımefendinin yorumlarını sorularını şikayet edin lütfen dalga mı geçiyor ya ne hakkın var senin insanların vaktini çalmaya parmaklarını yormaya başkalarının hakkına girmeye

9 CEVAP

Venusss0

Bende istiyorum mama tavsiyesi ama birisinin iyi dediği bir mamayı sürekli sormuyorum genelde sorduğumda kimse cevaplamıyor bende bir defa daha soruyorum açıklayıcı olsun diye yine de kusura bakmayın benim adıma da.

Venusss0

Sürekli mama tavsiyesi isteyen kadın mı? O ise çok haklısınız yetti cidden.

AyseMia

Mamacı teyze yan hesap. 😁

KedicikUzum

Şimdi buldum kadını cidden çok sinir bozucu her gün mama önerisi istemiş şaka gibii

Evet o kadın üzülüyorum ya altına yorum yapanları gördükçe dalga geçiyor resmen

Bu kadının sorduğu sorular bariz dalga geçmek için yapılan şeyler dikkat edin cevap verenleri görmüyor bile tekrar soru soruyor soru icinde

Prim vermeyin şu insanlara ya bir tane daha görürsem soeu zaten şikayet ettim ama petlebiyi aricam bu sefer direk

KedicikUzum

Hangi kadın ben hiç denk gelmedim üyenin ismi ne

Kimse prim vermesin hakkı yok dalga geçmeye burdaki insanlarla resmen oturup gülüyordur her soru açtığında cevapları gördükçe