Yardım Edin Lütfen

ipeksukck

Yavru bir muhabbet kuşum var. En fazla 2-3 aylık. Dün banyo yaptırdım kendim yıkadım. Fakat bugün Gagasının üzerinde burun kısmına yakın yerde Gaga renginin biraz koyusunda birşey belirdiğini mama yerken Gagasının mamalığının çatısına sürttüğünü fark ettim. Mantar mı oldu anlayamadım. Bu şey nedir ve evde tedavisi varmıdır ?

7 CEVAP

suercn

Hangi şampuanla yıkadınız

suercn

Bir şey daha yıkadığınız yer temiz mi? Neyle kuruladınız

ipeksukck

Şampuan kullanmadım sadece ılık su tuttum o kadar temizdi yani birşey yoktu aslında

suercn

Peki anladım

ipeksukck

Normal temiz bir havluyla kuruladım sizce nedir ne yapabilirim bir fikriniz varmı ?

suercn

Belki daha önce aldığınızda veya pet Shop ta hastalanmış olabilir ama ben yinede bir veteriner kontrolünden geçsin derim

ipeksukck

Anladım çok teşekkür ederim ilginiz için