**Güvercin Kuluçkaya Yatmazsa?!**

guineapigela

bir güvercin gelip balkonuma yuva yaptı ve sonrada yumurtladı kuluçkaya başladı ama bugun içerisinde sadece 1 kez elip bakıp gitti yatmadı bile bugunhiç yatmadı yani yumurtalara bişi olurmu normalde 2 dakka giidip geri gelirdi yumurtaların sağlığı açısından endişelenodim acaba napıyor gittiğinde bigi verirmisi9iz acab TEŞŞEKÜRLER

2 CEVAP

Susamsusi

Geri gelip gelmeyeceğini bilmiyorum ama kesinlikle hiç dokunmayin yuvalarina ve yumurtalara. Ben ne yazikki öyle bi hata yaptim yagmurdan korumak icin pek de iyi sonuclanmadi

guineapigela

gelip bakıp 2 dk sonra gidiyor yani başına bişey gelmedi