Sahiplendirdiğim Köpeğim

Ktutkum

Merhabalar, oğlumu 5 gün önce bir aileye sahiplendirmek (ücretli) mecburiyetinde kaldım. İlk 2 gün fotoğraf video attılar sonrasında ise hiç bir şey atmadılar ben de rahatsız etmemek için yazmadım. Bugün dayanamayıp mesaj attığımda gördüm ki oğlum sahiplenen kişilerin sitesinde bir köpek saldırısına uğramış ve durumu biraz ağır. Şimdi geri istediğimi onun için daha iyi olacağını söylüyorum ama kesinlikle vermeyiz öyle şey olmaz diyorlar. Ne yapmam gerek nasıl bir yol izlemeyelim lütfen yardımcı olun

7 CEVAP

ücretli sahiplendirmek diye bir şey yok satmışsınız :') muhtemelen bir süre sonra masraflarıyla bakımıyla vs baş edemeyip size ya al ya barınağa/sokağa bırakıyorum diyecekler o zaman alırsınız geri. keşke bakamayacağınız hayvanları bi de üretime destek olup satın alıp sonra terk etmeseniz... dediğim şey olur yakında istanbul barınakları toy poodle nası yazılıyorsa onlarla doluydu bir dönem... üzücü

HaydutveNazli

Köpeğe çok üzüldüm hem siz tarafından terk edilmiş hem fiziki sakdırıya uğramış. Hayvanı satmışsınız çipi yoksa birşey yapabileceğinizi düşünmüyorum

Ktutkum

Çipi var fakat sahiplendirirken devir yaptık alan kişilerin üstüne. Evet hatalıyım, ve dediğiniz gibi her ikisini düşününce kahroluyorum inanın o kadar üzgünüm o kadar pişmanım ki böyle olacağını bilsem bir hal çare bulur asla vermezdim. Zaten verdiğim günden beri ağlıyorum

Venusss0

Yapabileceğiniz bir şey yok. Sahiplendirdiğiniz kişiye veterinere götürüp tedavi ettirmesini söyleyin. Gördüğüm ve anladığım kadarıyla evde batikon sürmüşler. Veterinere götürüp ne gerekliyse yaptırmalılar aksi taktirde zıtlaşabilirsiniz.

Ktutkum

@whereisthepo0p çok haklısınız biz ücretsiz almayı çok istedik fakat bir kere bu sebeple araba kiralayıp İstanbul’a bile gittik fakat yaptığımız masrafla kaldık ortada köpek falan yoktu. Bu nedenle ücretli almaya mecbur kaldık. Masraflara yetişemeyip vereceklerini düşünmüyorum varlıklı bir aile çünkü

her şey parayla olmuyor ama aileden biri kabul etmedikleri ve sıkıldıkları sürece muhtemel sonu, tabii umarım olmaz ama vete bile götürmedilerse yazıktır

Ktutkum

Götürmüşler veterinere