Kuşum Herşeyden Kormaya Başladı

mavis13d

Dün akşam mutlu mutlu ötüyordu hiç bi sorun yoktu sabah kalktığımda ise onu kafesin tabanında korktuğunu gördüm hemen dışarı çıkardım ve hemen bana sığındı ve titriyordu ne olmuş olabilir yada nasıl sakinleştirebilirim??????

22 CEVAP

Elifoo

Soguk muydu? Sadece soguksa biraz ishal yapar yoksa bisey yapmaz marul

mavis13d

Sanki ölecek gibi ölmüş bir kuş gibi sırt üstü yatıp ayaklarını oynatıyor başıda çok kötü dönüyo gibi

mavis13d

Soğuk değildi

mavis13d

Apexisol multivitamin var işe yararmı ve biraz dinlendi sakinleşti ama hala titriyor birazdan yem yedirmeyi denicem teşekkürler tekrardan

mavis13d

Önüne yem koydum hemen yemeye başladı

suercn

Geçmiş olsun inşallah iyileşir yarın hemen veterinere götürün

mavis13d

İnşallah