Kuşum Herşeyden Kormaya Başladı

mavis13d

Dün akşam mutlu mutlu ötüyordu hiç bi sorun yoktu sabah kalktığımda ise onu kafesin tabanında korktuğunu gördüm hemen dışarı çıkardım ve hemen bana sığındı ve titriyordu ne olmuş olabilir yada nasıl sakinleştirebilirim??????

22 CEVAP

Elifoo

Basini komple mi donduruyor? Yarin da ilk is veterinere goturun. Sallabas hastaligi mi ne oyle bir sey var ondan korktum. Ama hicbir sey olmayadabilir endiselendirmek istemiyorum sizi bu sefer sizin ruh haliniz ona yansir. Su an yemek yiyebiliyor mu? Yemiyorsa elinize biraz alip zorla yedirin. Suyuna vitamin koyun ve kafesini temizleyin her seyi steril olsun. Vitamin olarak avisol-b kullanabilirsiniz etkili bir vitamindir. Onun disinda dinlenmesini saglayin evde cok fazla gurultu olmasin dinlensin

suercn

Evinizde başka pet varmı,

Elifoo

Gece karanlikta kaldiysa ya da disarda herhangi bir gurultu olduysa veya da sizin hissedemeyeceginiz olcude bir sarsinti (artci deprem gibi) bir sey olduysa korkmus olabilir. Bugun ilginizi eksik etmeyin size temas etsin konusun sevin bir seyi kalmaz insallah. Tabi bir hastalik olmadigindan emin olun

suercn

Belki köpek havlaması veya bir kedi yüzden korkmuş olabilir sakinleştirmek için onun yanından ayrılmayın onu Sevin

mavis13d

Az önce yürüyememeye başladı bu zamanda veteriner açıkta değil

mavis13d

Ve buralarda kedi yada köpekte yok

Elifoo

Normalde 9 da acar veterinerler, pazar gunu acik olan bir yerde sansinizi deneyin isterseniz

mavis13d

Teşekkürler varsa götürücez

mavis13d

Kuşum dengede duramıyo ve yerlerde yuvarlanıyo

mavis13d

Ölmez dimi

Elifoo

Yani ne oldugunu bilmiyoruz ki, daha onceden boyle bir belirti gozlemlediniz mi halsizlik yemek yememe kakasinin sulu olmasi vs?

mavis13d

Dün çok enerjikti yemeğini normal bir şekilde yiyor kakası biraz sulu ölücek gibi duruyor taklalar atıp dengesiz yürüyo ve hep bağrıyor

Elifoo

Allah allah niye boyle oldu ki bir anda, bir an once goturun veterinere

mavis13d

Veterinerlerin hepsi kapalı malesef

mavis13d

Dün marul verdim bişey yapmış olabilir mi bi kere daha vermişitim olmamıştı