Nekadar Yalnız Kalırlar

suercn

Merhaba nekadar yalnız kalabilir ler- Liste maddesini girin

7 CEVAP

Elifoo

2 saate bir ne kadar yalnız kalırlar diye soruyorsunuz farkında mısınız? o zaman doğru düzgün açıklama yapın. ne kadar kalırlar stop. antalyaya gidicem stop. sevgilimle gidicem stop. sevgilim yok stop.

Elifoo

Hanimefendi; neden surekli ayni sorulari sorup gundemi mesgul ediyorsunuz? Sorunuzun cevabi dun yine sordugunuz ayni soru tipine yanit olarak verildi zaten?

suercn

Ben ozaman gidicem demiştim işimi erteledim eğer bıraksaydım nekadar bensiz kalır diye sormuştum sadece allah allah ozaman yazmayın

suercn

Peki ozaman hıh

suercn

Ama ben yinede bir şey soruyorum yani unutmuş olamazmıyım

guineapigela

kim yalnız kalabilirmi kuşunuz mu =? ona göre cevap vereyim

suercn

Evet kuş