Kuşum Dışarı Çıkmıyor

kedi_asigii

hiç dışarı çıkmıyor ben kendim çıkartıyom arada bir ne yapmam gerek ?

6 CEVAP

bence eş al biraz daha mutlu olması için

susesi22

Daha yeni aldıysanız kuşu biraz alışması gerek yeni ortama

patipiti

Mutlu ve sağlıklı bir kuş kafesinden uzaklaşarak biraz uçmak ister,herhangi bir sağlık sorunu olmadığından emin misiniz?
Not:Henüz size alışmamış bir kuşa eş almak faydadan çok zarar getirir,bilginize..

Dila2003

aynı sorun bende de var yeni almadım ama çıkmıyor dışarı eş aldım öldürdü yardım edin

eylulgulay

kuşu elinize alın ve sevin yeni aldıysanız ortamdan ve sizden korkuyordur. elinize alın bağıra bilir veya ısırabilir ama siz sakince ve konuşarak sevmeye devam edin bunu her gün tekrarlayın eminim size alışacaktır.bide usanmadan sıkılmadan konuşun muhabbet edin olmadı şarkı söyleyin çok sever ve size çabuk alışır.