Hangisi

suercn

Anket

kuş
(2 oy)
köpek
(2 oy)
balık
(0 oy)
kedi
(14 oy)
Toplam (18 oy)

Hangisi EN uygun hayvan

4 CEVAP

Efenim şimdi açıklayayım kendime gore neden kediye oy verdigimi;
Kus alsanız kaçma ihtimali az da olsa var ve benim gözlemime gore kafeste pek mutlu degiller

Kopek de uygun ama benim okudugum bir kitapta cocuk köpeğini tuvaletini yapması icin dısarı çıkarıyırdu yani biraz bana zor geldi ama orası sizin tercihiniz tabi

Balık alsanız hem oksayamazsınız hem de daracık yerde canım sıkılır bence yani sahsen ben cok sıkılırdım

Ama bence bu üçünden en bakımı kolayı kedi bence hem kediler ev hayatını severler, ve tuvaletlerini nereye yapacaklarını kolayca öğrenirler ve üstünü kapatırlar :))

Ama tabiiki bu bana gore bir acıklama hangisini isterseniz onu seçin :))

suercn

Haklısınız kedi daha uyhun

suercn

Uygun