Haytap Güvenilir Mi?

KedimMayis

Yıllar önce birkaç bağış yapmıştım, şimdi de yapmak istedim ama birkaç haber gördüm haklarında. Bilgisi olan var mı? Benim yaşadığım bölgede çok şükür ki belediye de insanlarda hayvanları besliyor, aç hayvan göremezsiniz, yine de çantamda mamayla geziyorum tabi ama fazlasını yapmak istiyorum benim şehrimdeki kadar şansı olmayan hayvanlar için. Ama güvenmek zor. Paranın bir önemi yok, para doğru yere gitmezse ben de rahat uyuyamam. Var mı güvendiğiniz emin olduğunuz bir kuruluş veya kişi,kişiler,dernekler vs?

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Mutlu Patiler var benim bildiğim

KimJeongguk

Petlebi Haytap işbirliği ile sokaktaki canlarımıza mama bağışında bulunuyor bu yüzden güvenilir olduğunu düşünüyorum.