Çok Ama Çok Acillll!!Annesi Olmayan Güvercin Yumurtaları??

guineapigela

ne yapmalıyım anneleri gittiyada öldü balkonuma yumurtlamştı simdi oyle duruyolar ustune bez falan mi koysam napsan eve mi alsam bilemiorum ni olur vcevappp acılll

4 CEVAP

Elifoo

Bence dokunmamalisiniz, bildigim kadariyla kendileri yumurtladiktan sonra eger bir problem varsa birakip gidiyorlar. Yemek getireni yoksa ya da yumurtada sikinti varsa vb..

xCat

Bunu izleyebilirsiniz. Video

guineapigela

eve mi alıyım nepsam bilemedim kuluçkaya yatmzsa 5 gün çıkmaz yavrular diyolar nolurr aclllllii

guineapigela

eve mi alıyım nepsam bilemedim kuluçkaya yatmzsa 5 gün çıkmaz yavrular diyolar nolurr aclllllii