Yavru Köpek Beslenmesi

Cutie_Riley

Yaklaşık bi ay önce yavru bir köpek sahiplendim. Şu an 4 aylık kadar, iki numara teriyer. Aldığımdan beri markette satılan mamalar ve evdeki arık yemeklerle besliyorum. Ama bazı kişilerden bunun sağlıksız olduğunu duydum. Onun sağlığı için her şeyi yapabilirim. Bütçem yeterince iyi ve bolca boş zamanım var. Sizce doğrumu yapıyorum? Birkaç kişinin kedisine yada köpeğine özel yemek yaptığını gördüm, bu ne kadar dogru? Ciğ et verilmesini söyleyenler de var verilmemesini söyleyenler de. Sizce hangisi daha doğru? Neyle beslememi önerirsiniz. Hangi mamadaha iyi

55 CEVAP

SelinTuksal

Ben veterinerim karşim var mı bi diyeceğin :DD sen hariç cevap yazan herkese katılıyorum sjsjsjs

SelinTuksal

Akitalove
Koyacak yer yokki beyni kıvrımsız olsa yine işe yaramaz :DD

eltarcin

Haha çok iyi bakıyorsun. "Olunu" kimseye verme zaten. Ben diyorum ki "Oğlunu" sahiplendir.

Feronia

Kaç yaşındasınız?

eylem97

mama olarak acana gayet güzel acana heritage ürünlerine bakabilirsin. Ben de royal canin kullanıyordum fakat araştırınca hiç iyi bir mama olmadığını öğrendim

Cutie_Riley

Bilgisi olan yokmu

Cutie_Riley

Royal canin diye bi mama gördüm iyi mi

Cutie_Riley

Zeynepgurgen biz yiyoruz bişey olmuyo, ona nolucak ki. Tecrübesizim, lafedene kadar yardım edin. Neden artık yemek vermiyceğimi açıklayabilirdiniz

Cutie_Riley

Yardım etmiycekseniz cevap vermeyin. Veterinermisiniz de bu kadar bilmiş bilmiş cevap veriyosunuz

Cutie_Riley

Okadar okumuş heralde bilecek. En kötü üniversiteden mezun olsa sizden iyi bilir. Buraya dalga geçmek eylenmek için gelen asıl sizsiniz bence

Cutie_Riley

Siz eylenin ben köpeğimin iyilini istediğim için burdayım. Sizin gibi çokbilmişlerle işim yok

Cutie_Riley

Artık yemek ve MAMA ile besliyorum dedim

Cutie_Riley

Teşekkür ederim rc alcam evdeki pedigre bitince