Yavru Köpek Beslenmesi

Cutie_Riley

Yaklaşık bi ay önce yavru bir köpek sahiplendim. Şu an 4 aylık kadar, iki numara teriyer. Aldığımdan beri markette satılan mamalar ve evdeki arık yemeklerle besliyorum. Ama bazı kişilerden bunun sağlıksız olduğunu duydum. Onun sağlığı için her şeyi yapabilirim. Bütçem yeterince iyi ve bolca boş zamanım var. Sizce doğrumu yapıyorum? Birkaç kişinin kedisine yada köpeğine özel yemek yaptığını gördüm, bu ne kadar dogru? Ciğ et verilmesini söyleyenler de var verilmemesini söyleyenler de. Sizce hangisi daha doğru? Neyle beslememi önerirsiniz. Hangi mamadaha iyi

55 CEVAP

eltarcin

Tabii ki "Büyükün"! Aşk olsun Ezgi.. Hiç yakışmadı. "Büyükün" olan birine..

Cutie_Riley

Siz mükemmel kullanıyonuz ya türkceyi

Cutie_Riley

Teşekkürler

eltarcin

En azından bizi küçük düşürmeye çalışırken Türkçeyi düzgün kullansaydın. Neyse, uzatamayacağım. Uygulayacağınızı umarak Orijen Freeze Dried önerebilirim. Freeze Dried olmasa bile Orijen önerimdir.

Cutie_Riley

Tşk bu son cevabındır umarim

Cutie_Riley

Bulamadım orjen freze dried mamayı

Cutie_Riley

Oha ama bu çok pahalı

Feronia

Buradan sipariş verebilirsiniz. "Bütçem yeterince iyi" demiştiniz yanlış görmüyorsam.

Cutie_Riley

Abart diye demedik