Kuşum Neden Tüy Döküyor

pelnztrk

Muhabbet kuşum böyle tane tane tüy döküyor neden sizce

12 CEVAP

I_sims_iz

Benimde muhabbet kuşum var bu aralar çok tüy döküyor sebebi mevsim değişikliği olabilir

I_sims_iz

Mevsim değişikliğinden dolayı olabilir yazacaktım pardon

I_sims_iz

Benimkide aynı sizinki gibi tane tane döküyor

Patilicns

Kuşlar kediler köpekler mevsimsel geçiş kaynaklı tüy dökümüne girerler daha fazla tüy dökerler kuşlarda bazı yerlerde kelleşme bile olabiliyor

aslihan_e

Mevsim geçişi normal ama sizinkinin kanatları neden öyle düşük duruyor? Genel duruşu hep öyle mi fotoğrafta mı öyle çıkmış? Kaka yapısında bozukluk, renginde değişiklik var mı?

pelnztrk

Bilmiyorum ki hep öyle duruyor deli bir ara çok hastaydı düzeldi çok şükür kantaron yağı içirdik polivit felan toparladık. ayağın biri engelli tırnakları dipten simsyah oldu ve düştü :( ama şükür toparladı ilk başlarda uçamıyordu bizim ölen kuşumuz sayesinde buda uçmaya başlamıştı sonra ondan sonra travmamı oluştu bilmiyorum uçamıyor tekrrdan bide ayaklarından sanırım denge kuramıyor

pelnztrk

Bilmiyorum ki hep öyle duruyor deli bir ara çok hastaydı düzeldi çok şükür kantaron yağı içirdik polivit felan toparladık. ayağın biri engelli tırnakları dipten simsyah oldu ve düştü :( ama şükür toparladı ilk başlarda uçamıyordu bizim ölen kuşumuz sayesinde buda uçmaya başlamıştı sonra ondan sonra travmamı oluştu bilmiyorum uçamıyor tekrrdan bide ayaklarından sanırım denge kuramıyor

pelnztrk

Bilmiyorum ki hep öyle duruyor deli bir ara çok hastaydı düzeldi çok şükür kantaron yağı içirdik polivit felan toparladık. ayağın biri engelli tırnakları dipten simsyah oldu ve düştü :( ama şükür toparladı ilk başlarda uçamıyordu bizim ölen kuşumuz sayesinde buda uçmaya başlamıştı sonra ondan sonra travmamı oluştu bilmiyorum uçamıyor tekrrdan bide ayaklarından sanırım denge kuramıyor

pelnztrk

Bilmiyorum ki hep öyle duruyor deli bir ara çok hastaydı düzeldi çok şükür kantaron yağı içirdik polivit felan toparladık. ayağın biri engelli tırnakları dipten simsyah oldu ve düştü :( ama şükür toparladı ilk başlarda uçamıyordu bizim ölen kuşumuz sayesinde buda uçmaya başlamıştı sonra ondan sonra travmamı oluştu bilmiyorum uçamıyor tekrrdan bide ayaklarından sanırım denge kuramıyor

pelnztrk

Bilmiyorum ki hep öyle duruyor deli bir ara çok hastaydı düzeldi çok şükür kantaron yağı içirdik polivit felan toparladık. ayağın biri engelli tırnakları dipten simsyah oldu ve düştü :( ama şükür toparladı ilk başlarda uçamıyordu bizim ölen kuşumuz sayesinde buda uçmaya başlamıştı sonra ondan sonra travmamı oluştu bilmiyorum uçamıyor tekrrdan bide ayaklarından sanırım denge kuramıyor

KimJeongguk

Kelleşme falan gözlemlemediyseniz ve tüy tüpçükleri de çıkartıyorsa tüy dökümüne girmiştir. suluğuna B vitamini damlatıp tüy dökümünden sağlıklı şekilde çıkabilmesini destekleyebilirsiniz.

pelnztrk

sürekli suyuna vitamin koyuyoruz zaten kumuda var