Kısır Kedi Maması Doyuruculuğu Hakkında

FFECEE

Merhabalar erkek kedim 2 ay oldu kısırlaşalı heğ hills kullanıyordum şimdi hills tuna balıklı kısır mamaya geçtik ama sürekli mama yeme eğiliminde oyun oynatıyoruz enerjisini atıyor hem evde 4 aylık bir kedi daha var sürekli oyun halinde ama aklı fikri mamada acaba doyurucu mu değil yoksa cok cabuk mu eritiyor düşüncelerinizi bekliyorum :)

7 CEVAP

ozanesk

Karbonhidrat miktarı sanırım en yüksek mama, yerin dibine soktuğumuz yerli mamalarda bile bu kadar yüksek değil. Hareketli bir kediniz yoksa ileride bu kadar yüksek karbonhidrat kilo fazlası olarak dönecektir, içeriği de vasattan hallice. Sırf markası var diye gereksiz övülüyor. Hill's fiyat seviyesinde çok fazla mama seçeneği var, farklı ürünlere yönelebilirsiniz.

Sumer_Gzgb

Kedilerin çoğu kısırlaştırma sonrası yeme eyiliminde oluyor. Cogu kedi sahibi de bol bol mama verdiği icin kisir kedilerde obezite ortaya çıkıyor. Mama doyurucu tabii ki de. Mama paketinin arkasındaki ölçüye göre vermeniz yeterli olacaktır.Iciniz rahat olsun.

Cemalchief

Ozana katiliyorum %38 karbonhidras var cok cok fazla. Mama hakkinda bilinmesi gerekenler yazimi okuyabilirsiniz.

Mivyayy

Ozan bey çok haklı alacağınız mamalarin içeriğine bakmayı unutmayin

Mivyayy

Ozan bey çok haklı alacağınız mamalarin içeriğine bakmayı unutmayin

FFECEE

Peki önerebileceğiniz mamalar var mı