Soru Değildir

eltarcin

Merhaba, (Öncelikle belirteyim, başlıktan da anladığınız üzere bu yazı bir soru değildir)
Bir kaç zaman önce bir soru açmıştım bilen bilir. Belediyenin kedi alanını park yapması babında. O bir yakınma sorusuydu. Bu ise bir teşekkür mesajı. Belediye gerçekten güzel düşünmüş. Nasıl anlatacağımı bilemiyorum ama şöyle diyeyim. Dikdörtgen bir alan düşünün. Bu alanın üst kısmı park, ortadaki geniş alan yeşillik, en son ise yarıdan fazla demir parmaklık ve bir kısmı da ahşap çitten oluşan bir kedi alanı. Bizi kedi alanı ilgilendiriyor. Alan yaklaşık 1 karış kumdan oluşuyor. demir parmaklıklı kısımlara 3 küçük kare açılmış içeriye kediler rahat girsin diye. Ahşap kısımda da insanlar için kapı var. Ama kapı belirgin değil. (Şahsen kapıyı bulana kadar canım çıktı :D) İçeriye girdiğinizde su kapları, ahşap çok katlı ev ve yerdeki tek katlı ev tertemiz olmuş, temizlenmiş. Doğruyu söylüyorum, böyle bir şey asla beklemiyordum. Kediler hayatlarından gayet memnun. Hani köpek parkları olur ya.. Ondan daha temiz bir alan düşünün. Kedi versiyonu. Artık bulduğum kediyi getiriyorum çünkü gerçekten alan güzel. Parkla aralarında bayağı bir mesafe olduğu için çocuklar girmiyor. Kediler serinlemek istediğinde yeşillik alana gidiyor. Kısacası çok güzel olmuş. Sorum yarım kalmasın diye bilgi vereyim demiştim. Buraya kadar okuduysanız teşekkürler. Demek ki neymiş? Ön yargılı olmamak lazımmış :))

3 CEVAP

eltarcin

@Elifoo Biraz zor İstanbul'dan buraya :) Manisa'da :D
@pistan32 Amin :) Her yerin böyle olduğunu düşünüyorum da.. Çok iyi olurdu ya :D

Elifoo

Allah razi olsun yapandan :) peki tam olarak nerede burasi ben bir onceki soruyu kacirdim sanirim eger yakinlardaysa ara ara ziyarete giderim bebeleri :)

pistan32

Darısı bizim belediyenin başına :)