Erik Yedi

SudeBulut15

Merhaba. Biliyoruz ki günümüzün kedileri bu aralar çok haylaz. Yeni sahiplendiğim kedim Limon ben bahçede kuşları beslerken mutfağı katletmiş. Önce çöp kovasını devirmiş sonra da yere reçel kavanozunu devirmiş. Ben mutfağa girdiğimde yerde Limonu erik yerken gördüm yani erik poşetinide düşürmüş :) birşey olur mu ki? Yani kedilerin Erik yediğini bilmiyordum ama.

3 CEVAP

SETTO

Çekirdeğini de yediyse çıkarıp çıkarmadığını dışkısından kontrol etmek lazım. Sonra bağırsaklarında sorun olmasın

Cathorn

Bir sorun çıkacağını sanmam yiyebilir

SudeBulut15

Yok sadece ısırık alıp bıraktı.