Dev Anket (Kedi Maması)

KravatliKedi

Anket

Acana
(10 oy)
N&D
(27 oy)
Brit care
(1 oy)
Hills
(21 oy)
Toplam (59 oy)

Hangi mamayı kullanıyorsunuz ?

23 CEVAP

Mehmet163727

Başlık açılmışken ND kullanan var mı memnunlar mı

Minminik

dev anket yazıp 4 mama sıralamanız eksik kalmış, ve neye göre değerlendiriyoruz bu mamaları kısırı farklı yaşlı kesidi farklı yavru kedisi farklı?

kgnrum

Ben direk virbac marka Diyorum. Oğlum Çakılı kısırlaştırmadan önce ve sonra hep hills marka kullandım ama maalesef 2 kere idrar yolu enfeksiyonu geçirdik. O süreçte bile hills sd hills Cd hepsini kullandık. Oğlum bir türlü düzelmedi en son dişileştirme ameliyatı olunca asla hills almam diyerek araştırma yaptım virbac markayı buldum bulunduğum şehirde onlarca klinik var hiç birinde satışı yok başka ilde ki klinikten sipariş verip aldım. Çok memnunuz. Ben kısır içerikli olan u2 olanı alıyorum tabi enfeksiyon sorunu yaşamış yada yaşayan arkadaşlar varsa onlara tavsiye olsun bu markanın maması. Patili günler 🌼

Mennuse

İdrar yollarında problem ortaya çıkmadan önce ağırlıklı olarak N&D verdim zira N&D’den başka bir mamayı çok sevmemişti Lokum Bu nedenle N&D’nin neredeyse tüm kısır kedilere uygun mamasını dönüşümlü olarak verdim hatta kısır olmayan mamalarından da verdim N&D ‘nin yaş mamaları da çok kaliteli Gerçi son zamanlarda mama kutusunun altı mavi olanlarda maalesef ciddi anlamda kalite düşmüş durumda Bu yüzden Schesir veriyorum

İdrar yollarında sorun olduğu için Virbac Urinary kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım N&D’nin de Urinary maması çok iyi ama piyasada bulmak hayli zor

KravatliKedi

Şıklarda yoksa yazabilirsiniz

KravatliKedi

Şıklarda yoksa yazabilirsiniz

KravatliKedi

Şıklarda yoksa yazabilirsiniz

Cemalchief

Aslında o kadar eklenebilecek güzel mama var ki Bozita,Virbac,Orijen, Nutri Feline, Sanabelle aklima gelenler

tengrist

Açıkcası bence bu anketlere katılmak için buradaki tüm mamaları kullanmış olmak lazım. Ben ND kullanıyorum ama imkanım olsaydı ACANA kullanırdım.

Ayca00

Ben ND kullanıyorum, memnunum öncesinde Proplan somonlu, Hills optimal tuna kullanmıştım şimdi ringa balıklı kullanıyorum.

Ebru2020

Virbac kedi mamasına başladım daha önce ND kullanıyordum.

Ebru-c

Öncesinde proplan ve hills kullandık ama sonra ND geçtik. Proplan kadar aşkla yemiyorlar ama hills gibi nefret de etmiyorlar. Sadece ilk kez kedilerimin birinde mantar diğerinde sivilce oldu ama mamadan mı değil mi bilmiyorum.

Palyaco

Nd daha iyi bir mama heleki cins kedilerde içinde bulunan glukozamin yüksek ve ideal

Uzunca bir süre nd kullandım. Ama proplana geçmiş bulunmaktayız. ND A kalite bi mama olmakla beraber kediniz benimki gibi evdeyse o mamadan aldığı proteini yakamayacak. O yüzden daha dengeli bir mama tercih edilebilir.

Bir sürü mama denedim orta segmentten üst segmente, advance, brit care, virbac, nd, hills, acana denedim en çok acana pacificadan memnun kaldım tüylerinde inanılmaz bir değişim oldu kan değerleri çok iyi kakasında vs hiçbir problem yok önceden virbac yiyordu o da iyiydi bence