Gourmet Yaş Mama

Gourmet kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

37 CEVAP

Reyaura

Bende golosi sipariş verdim bunu sevmediler. Golosi kullanan var mi ?

septikbaykus

Islak mamayı sevmeyen kediler afedersiniz ce ha pe lidir - Rte

bende gourmet kullanıyorum baya iştahla yiyor. bebek olduğu için rc baby cat yaş mamada var elimde farklı denemeler yapmak istiyorum :)

septikbaykus

********* ürünleride deneyin derim. bizimkiler yiyor çatır çatır

Deneyeceğim mutlaka elimdekiler bitince

septikbaykus

Bende bitince golosi konservelerini deniycem

Reyaura

**********nin kuru mamasini denemenizi tavsiye etmiyorum. Yaş mamasi hakkinda bi fikrim yok

septikbaykus

@reyaura

Sokakda 30 tane var onlara malesef micho bonachibo falan vermek zorundayım diğer türlü param yetmiyor. aylık gelirim 10 bin tl olsa olurdu tabi

Reyaura

Arkadaşın kedisi ev kedisi sanırım .

Evet benimki ev kedisi, ben kuru mama olarak şuan rc baby cat kullanıyorum bitince golosi yada matisseye geçiş yapacağım

Yaş mama olarak da deneyimlerinize ve fikirlerinize açığım

septikbaykus

Ben ıslak mama olarak ********* önerdim . Kuruda golosi , matisse vs önerdim karışıklık olmasın :)

septikbaykus

Yarın birgün annemi ikna edebilirde şuanki bebeklerin ruh hastası annesini eve alabilirsem bende gidip matisse profine yada param yoksa golosi alırdım :)

Kedimekim

Ben kullanıyorum kedim de bayılarak yiyor. Fakat icerik olarak cok iyi bir yaş mama degil ama bütçem buna yetiyor. Ayrica bazen o pahalı yaş mamalardan vermeye calisiyorum ama yemiyor. Sadece bu markaninkileri yiyor

septikbaykus

Selinay gizli özne kullandı galiba ekim :)