Gourmet Yaş Mama

Gourmet kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

37 CEVAP

Sanırım çünkü birden çok mama konuşulunca bilemedim hangi markaya için yorum :)

Kedimekim

Gourmet icin söylemiştim

@kedimekim benim kedim de bayılarak yiyor :) ama diğer mamalarıda deneyeceğim daha uygun fiyatlı mama güzel olan

Benim aynı fiyata 85 gr aldığım mama ile miglior gatto 405 gr :)

serot10in

ve henüz yavru olduğundan animonda baby pate iyi gelecektir ama jöleli mamalara göre iştahlı yemeyecektir bunu. Ayrıca 0,5 kg olarak satılan yaş mamalarıda asla tavsiye etmem hem besin değeri hemde tad olarak sevmesi çok zor olaraktır

naininna

Kuru masadan baska mama yemeyen kedim bayıla bayıla yedi. Tavsiye ederim.

sahraxfittiko

valla ben ızgara tavuklusunu verdim bayıldııııı