Kedim Kayıp

merhaba arkadaşlar evde değildim babam ben yokken mutfağın camını açmış yaklaşık saat 12den beri 2,5 yaşında oğlumu arıyorum evin etrafına çevresine baktım ama gece de olduğu için pek bir şey bulamadım evi talan ettim ama yok en son akşam 6da mama yemişti evde olsa çoktan çıkıp isterdi diye düşünüyorum ne yapmam lazım mikroçipi vardı gps vs. bulabilir miyim daha önce kedisi kaybolan biri yardım edebilir mi lütfen şu an elimden hiçbir şey gelmiyor

4 CEVAP

arkadaşlar çok teşekkür ederim her şey için o günün sabahı bulabildik balkondan düşmüş arka bahçede demir bir şey vardı orda saklanırken bulmuş annem veterinere gittik kalçasında kırık varmış ama kendi kendine iyileşecek dediler ameliyat olmayacakmış şimdi uyuyor ilk iki gün şoka girmiş sanırım iyi şimdi mamasını suyunu yemeye içmeye başladı iyileşecek umarım en kısa zamanda :(

Esrakaya12

Benimde kedim apartmandan kaçmıştı taşındığımızda kayboldu 2 saat bulamadık kumunu dışarı koyduk yavru kedi sesi açtık (normal zamanda bile geliyorlar ) o da miyavlamaya başladı direkt bulduk

muratt_dgn

eğer kediniz daha önce dışarı hiç çıkmadıysa kaybolmuş olabilir kedinizin kumunu ve sizin bir eşyanızı kapıya koyun kokusunu alması için sonrasın da evin 500 mt etrafını arayın seslenerek korkup bi yere sığınmıştır muhtemelen

LinaSutlac

Merhaba. Çok üzüldüm buldunuz mu merak ettim :(